• Vincents Arhitektūra

  Vincents Arhitektūra rada augstākās kvalitātes dzīves un darba vidi atbilstoši jaunākajām aktualitātēm pasaules arhitektūrā un būvniecībā. Vairāk kā 20 gadu pastāvēšanas laikā esam radījuši un uzbūvējuši ievērojamas privātmājas, apartamentus, birojus un sabiedriskās telpas, veidojuši atmiņā paliekošus interjerus, kā arī gaismas un dārzu arhitektūru. Kopš 1996.gada uzņēmumam ir cieša sadarbība ar vienu no pasaules vadošajiem mūsdienu arhitektiem Meinhardu fon Gerkānu. Kopīgi esam īstenojuši vairāk kā 10 projektus Latvijā, kuri guvuši plašu vietēju un arī starptautisku atzinību.
 • Vincents Restorāns

  Kopš restorāna Vincents atvēršanas 1994. gadā, tas ir kļuvis par iecienītāko mērķi visiem, kas augstu vērtē labu ēdienu un izsmalcinātus vīnus. Restorāna šefpavārs ar savu kulinārijas prasmi ir paguvis pārsteigt ne tikai gardēžus Latvijā, bet arī ārzemju viesus. Tikai sezonālu, svaigu, kā arī ekoloģiski tīru produktu izmantošana ir šī restorāna filozofijas pamatā. Restorāna viesu grāmatā meklējami prinču Čarlza un Endrjū, Pjēra Kardēna, Montserratas Kabalje, Ņikitas Mihalkova, Hozē Karrerasa, Eltona Džona un daudzu citu prominenču autogrāfi.
 • Nekustamie īpašumi

  Vincents piedāvā nekustamos īpašumus iegādei un īrei, kā arī investīciju objektus dažādu augstākās klases projektu attīstīšanai. Visus projektus raksturojošā īpašība - ideāla atrašanās vieta. Komercobjektiem tā ir transporta un garāmgājēju plūsma. Dzīvojamiem objektiem- lielisks skats un prestiža lokācija. Sadarbojamies ar visām Latvijas vadošajām nekustamo īpašumu aģentūrām.
 • Inspira

  Dizaina salons Inspira ir medijs starp Jums un Eiropas kvalitatīvāko dizaina mēbeļu, interjera priekšmetu un iekārtu izgatavotājiem. Inspira komandas pieredze dzīves telpas aprīkošanā ar pirmšķirīgām lietām ir ilgākā Latvijā. Salona galvenie sadarbības partneri ir pasaulē pazīstamas un ļoti augstu novērtētas kompānijas, kuras pārstāv pasaules izcilāko dizaineru produktus. Dizaina salonā Inspira ir pārstāvēti tādi ražotāji kā B&B Italia, Capellini, Poltrona Frau, Bulthaup, Viabizzuno, Kasthall, Zanotta, USM un citi.
 • PopArt - Natuzzi

  PopArt ir mēbeļu salons, kurā savam mājoklim nepieciešamo atradīs kvalitāti un izteiksmīgu dizainu mīloši klienti. Jau 10 gadus Latvijas pircēji ir iecienījuši pasaules lielākā ādas mīksto mēbeļu ražotāja Natuzzi mēbeles, bet kopš 2010.gada nogales līdztekus Natuzzi ir atvērta PopArt ekspozīcija- krāsainas un inovatīvas itāļu dizaina mēbeles no tādiem pazīstamiem ražotājiem kā Kartell, Magis, Bonaldo un Cattelan Italia. PopArt salonā vienuviet piedāvājam viesistabas, guļamistabas, bērnu istabas un āra mēbeles, kā arī aksesuārus un lampas.
 • Vincents Polyline

  Vincents Polyline ir viens no Latvijas vadošajiem būvniecības ķīmijas un celtniecības materiālu ražotājiem. Tā galvenās priekšrocības ir plašais izstrādājumu klāsts, kas aptver praktiski visus būvniecības etapus, kā arī īpaši Latvijas apstākļiem piemērotās produktu īpašības. Par produkcijas nepārtrauktu kvalitātes uzraudzību rūpējas Latvijas Zinātņu akadēmijas Sertifikācijas centrs. Vincents Polyline ražoto produkciju labi pazīst un atzīst arī Baltijas valstīs, Krievijā, Baltkrievijā un citur ārvalstīs.