“Made to measure” apartaments M. fon Gerkāna projektā “Carlo”.

Rīgas Klusajā centrā Zaubes ielā     Skatīt Videoprezentāciju >>

119,2 m2

390 000 EUR

Kontakttālrunis: +371 67500200

 

Prominentais arhitekta vārds vienmēr būs saistīts ar 2004. gadā realizēto ēku “Carlo”. Arhitektu birojs gmp ir projektējis vairāk nekā 300 ēkas pasaulē, viņu vārdam ir vērtība un reputācija. Šis ir projekts ar pievienoto vērtību, kas turpinās pieaugt arī nākotnē. Apartamentu ēkas elegantā klasiskā modernisma stila arhitektūra veido noslēgumu ART DECO un jūgendstila slavenajam kvartālam Zaubes ielā.

Atrodoties klusā centra zaļajā zonā, ART DECO fasādes piešķir ielai mīlīgu intimitāti. Otru šādu ielu Rīgā grūti atrast, tādēļ tai neizbēgami piedien statuss – visvairāk pieprasītā dzīves vieta aizņemtiem cilvēkiem, kuri no kņadas meklē klusu patvērumu pilsētas centra robežās, privātai dzīves baudīšanai. Kā arī mierīga un harmoniska mājas vide arī vecāka gada gājuma cilvēkiem, kas līdz ar klusā centra mieru vēlas baudīt visas pilsētas centra priekšrocības. Tuvumā esošais Olimpiskais centrs, Arēna Rīga, kā arī topošais Modernās mākslas muzejs, plānotā konferenču un koncertzāle, sniedz lieliskas iespējas brīvā laika pavadīšanai. Savukārt ikdienas vajadzību apmierināšanu nodrošina tirdzniecības centrs Sky&More, Rimi, Optima, Prizma.

Zaubes iela atveras perspektīvajai jaunās Hanzas pilsētas zonai, kas vēl jaušamā attālumā beidzas ar Daugavu un ostu un tiks attīstīta līdz 2030. gadam. Šeit jau šobrīd atrodas “A” klases biroji, tādi kā Rietumu banka, Alojas biznesa centrs, LNK biznesa centrs u.c.

Trīsdesmito gadu arhitektūras tradīcijas turpinās ari sešu stāvu ēkas apaļajā gliemežveida kāpņu telpā, kas ved uz tikai 10 simetriski izvietotiem dzīvokļiem, katrā stāvā pa diviem.

Mājas iedzīvotāju diskrētumu sargā kāpņu telpā ieklātais mīkstais sizāla paklājs (“Bolon”, Zviedrija), bet klusu pārvietošanos nodrošina lifts (“Ottis”, Vācija). Līdz brīdim, kamēr nokļūstam dzīvoklī, emocionālu gaisotni nodrošina apaļas formas virsgaisma.

Šis 119 m2 dzīvoklis ir īpašs ar to, ka piedāvā ļoti individuālu dizainu, mājīgu un augstu dzīves komfortu. Tas pārsteidz ar savu ietilpību un ērtumu. Uz Centrālo dzīvojamo telpu paveras blakus esošās telpas un ar bīdāmu sienu un durvju palīdzību vēl arī savienojas ar ārtelpu.

Īpaši domāts par saules gaismas pieplūdi. No dzīvokļa paveras skats uz 3 debess pusēm, telpas ir allaž saules gaismas pielietas. No rīta saule apspīd viesistabu, tuvāk pusdienlaikam ielūkojas guļamistabā, bet vakarā rietošā saule uz grīdas veido mainīgas atspīdumu mežģīnes. Saulrietā var piedzīvot veselu izjūtu orģiju, jo dzīvokli pārņem sarkanās saules pārsteidzošie atspulgi.

Brīnišķīgais ozols, kas aug blakus mājai nodrošina dzīvoklī īpašu gaisotni visos gadalaikos. Ozols naktī tiek izgaismots un kļuvis par savdabīgu mājas vizītkarti. Ozolu 1938. g. stādījis Latvijas prezidents Kārlis Ulmanis sava drauga, grāmatu izdevēja Friča Ansona celtā Zaubes 10 nama iesvētīšanas reizē. Ozols piešķir namam izsmalcinātu un īpašu ekskluzivitāti. Arhitektūras funkcija – radīt saikni ar dabu – te ir izpildīta burtiski.

Dzīvoklis paredzēts cilvēkiem ar izmeklētu gaumi, kas prot novērtēt kvalitāti un ilglaicību. Interjerā dominē dabīga ozola apdare, pilnkoka ozola parkets un bumbierkoka durvju finierējums. Sienu apdare ir apmetums ar baltu krāsojumu, ar tumšāku krāsojumu akcentētas atsevišķas nodalošas sienas. Plaši izmantotas iebūvētās mēbeles, kas projektētas īpaši konkrētajam objektam, līdz ar to detaļu precizitāte un smalkums. Ikviena detaļa dzīvoklī ir veidota kā priekš sevis. Noskaņu paspilgtina griestos iebūvēta apskaņošanas sistēma.

Interjera iekārtojumā mēbeles ir arhitektūras daļa. Eiropas augstvērtīgāko mēbeļu ražotāju Bulthaup, B&B Italia, Maxalto, Armani Casa kopīgs ir modernās klasikas stils, pārdomāts funkcionālisms un augstākā kvalitāte. Īpašu raksturu un subjektivitāti piešķir izmantotie aksesuāri (Fornaseti apdrukas, Kambodžas dabīgais zīds, Armani Casa spilveni, Pirelli kalendāra ikoniskie foto un Poltrona Frau keramika.

Dabas krāsu – baltā, brūnā, pelēkā saspēle nomierina un atgādina par situāciju aiz loga.

Ēdamistabas daļā ap Giorgio Armani ozolkoka galdu (“New York”) ir radīta neliela oāze. Puķu podos (“Seralunga”) aug palmas un agaves. Iebūve, kas atdala virtuvi un viesistabu, vienlaicīgi kalpo gan kā logs, gan kā bāra lete (bāra krēsli “Magis”). Guļamistabas izveidotas šim dzīvoklim tik raksturīgajā dabas gammā. Vannas istabai ir divas ieejas durvis no abām pusēm, kuras savienotas ar melnbaltu granīta grīdas celiņu (“Bisazza”). Santehnika “Villeroy & Boch”, Hüpe, Dornbracht, Agape un Armani Prive kosmētika. Elegantās lietas šarmu iegūs līdz ar laika plūdumu un dzīvokļa iemītnieku dzīvinošo klātbūtni.

Mēbelēts un pilnībā aprīkots dzīvoklis- studija.
Stāvs:    5. no 6, ēkā ir lifts “OTIS”.
Platība:  119.2 m2 (1192/14017 domājamās daļas no kopīpašuma)
Griestu augstums :   2.7 - 2.9 m
Ēka pabeigta 2004. gadā, ēkas tips- monolītbetons, dzīvoklī veikts remonts 2016. gadā.
Ēkā kopā ir tikai 10 apartamenti.
Segta auto stāvvieta automašīnai aiz slēdzamiem vārtiem.
Saimniecības telpa pagraba līmenī 8m2.


Pilnībā apmēbelēts(B&B Italia, Max Alto, Armani Casa) Virtuves iekārta (BULTHAUP), Aprīkots ar apgaismes ķermeņiem, Interneta un TV pieslēgums; televizori 3gb., iebūvēts Kino ekrāns2/1.5m un projektors.
Centrālā apkure, elektroapgāde, aukstā un karstā ūdens pieslēgums, kanalizācija, individuāla ūdens un elektrības patēriņa rādījumu nolasīšana.
Telpu apskaņošana, griestos iebūvēti skaļruņi.
Apsardzes signalizācija.
Pilnkoka ozola parkets.
Bumbierkoka finierējuma iekšdurvis, dubultās ārdurvis.
Santehnika (Villeroy&Boch, Dornbracht, Huppe, Agape, Bissaza granīts)
Logu rollo un  ‘blackout” aizkari Bauman (Šveice)

Kāpņu telpa ar virsgaismu, mīksto grīdas segumu “BOLON” Zviedrija, zaļajiem augiem.
Vieta velisopēda un bērnu ratiņu novietošanai.
Video novērošana.
Apzaļumota mājai piegulošā teritorija.
Slēgts pagalms.
Mājas apsaimniekotāja pakalpojumi.