Iepazīstiet īstu Itālijā ražotu ādas mēbeļu kvalitāti, izmantojot īpašo piedāvājumu no 17.-31.jūlijam: visiem Natuzzi Italia ādas dīvāniem un atpūtas krēsliem – 20% (attiecas uz mēbelēm ekspozīcijā un uz pasūtījumu).

Āda. Šis augstvērtīgais materiāls ir ne tikai ilgmūžīgs – ar gadiem tās izskats kļūst arvien labāks. Āda ir stiprs un elastīgs materiāls, kurš dabīgi pielāgojas jūsu ķermeņa formām, sniedzot visaugstāko komfortu. Vēsa vasarā un silta ziemā, bez tam – āda ir arī viegli kopjams materiāls.

Natuzzi ir pasaules vadošais ādas mēbeļu ražotājs. Mūsu piedāvājumā ir divas visaugstākās kvalitātes ādas apdares grupas: Natural un Protecta.

Natural āda ir īpaši mīksta un samtaina, atstājot redzamas dabīgās ādas iezīmes un rakstu. Graudainuma, dzīslojuma un krāsu variācijas garantē ādas dabīgo skaistumu un ir uzskatāmas par dižciltīga materiāla zīmi, piešķirot pirkumam papildus vērtību. Natural ādas ir piemērotas cilvēkiem, kas dod priekšroku izsmalcinātai elegancei un dabiskumam.

Protecta grupas ādas ir mīkstas un īpaši izturīgas. Tās ir apstrādātas ar plānu aizsargkārtu, lai neļautu netīrumiem iespaidot to skaistumu. Tās ir īpaši piemērotas aktīvai lietošanai un ģimenēm ar bērniem un mājdzīvniekiem.

Laipni gaidīti salonā Natuzzi Italia - Rīgā, K.Ulmaņa gatvē 114/4!