Arhitekts: Meinhard von Gerkan, gmp, 2008
Konstrukcijas un detalizācija: Vincents Arhitekti
Kopējā platība: 13,518m²

Trīs dažādas ēku struktūras ir plānotas būvēt uz zemesgabala, kas atrodas paralēli Citadeles biroju kompleksam. Ēka A ar izteiksmīgu spicu stūra izbūvi, ēka B – taisnstūra būve ar izvirzītām uz āru kāpnēm, kas saplūst ar A+C ēku priekšējām fasādēm, un celtne C, ar visdziļāko struktūru, kas atkārto zemes gabala robežu līnijas.

Ēku, kas veidota izmantojot nesošo šķērssienu konstrukciju, papildina dažādas balkonu zonas orientētas uz austrumiem un rietumiem, un vitrīnlogi līdz pašiem griestiem, kas nodrošina augstu caurspīdīguma līmeni.

Vitrīnlogi un durvju, no dabīgā koka darināti, elementi pasvītro stikla plaknes fasāžu vizuālajai valodai piešķir siltumu, kur savukārt dominē baltie un pelēkie toņi.

A-B-C mājās ir dažāda tipa apartamenti: no 98 m2 lieliem vienas guļamistabas dzīvokļiem, līdz 313 m2 lieliem četru guļamistabu un 213 m2 lieliem piecu guļamistabu apartamentiem, kas atrodas attiecīgi vienā līmenī un tiem pārsvarā ir lieli balkoni.

Vairāklīmeņu apartamentiem ir atbilstoši lielas jumta terases.

Visiem apartamentiem var piekļūt gan izmantojot ārpuses kāpnes, gan liftus ēkas iekšienē, ar kuriem var piekļūt mājas pazemes stāvam, kur atrodas pazemes autostāvvieta, noliktavas telpas un telpas atkritumu vākšanai.

Ar sīkāku projekta prezentāciju (krievu valodā) var iepazīties PDF dokumentā.