Ekskluzīvo virtuvju ražotājs bulthaup nācis klajā ar jaunu sēriju b Solitaire, kas piedāvā iedvesmojošus risinājumus visām dzīvojamajām telpām. Solitaire ir pamats, ap ko būvēt telpas iekārtojumu, vienlaikus esot uzmanības centrā un piedāvājot atvērtību. Novietojami jebkur un pieejami no visām pusēm, Solitaire elementi var nodalīt un vienlaikus - apvienot telpas, kā piemēram, ēdamistabu un viesistabu.

Katra b Solitaire pamatā ir pamatīga un atvērta melna alumīnija struktūra. Uz šīs bāzes iespējams būvēt, aprīkot un pielāgot atbilstoši visdažādākajām nākotnes nepieciešamībām. Elementa virsmu var izvēlēties no stikla, masīva ozola vai nerūsējošā tērauda. Papildus to var aprīkot ar režģiem, plauktiem vai ozolkoka atvilktnēm. Pasūtītājs var izvēlēties, cik līmeņus un kādā augstumā integrēt bāzes struktūrā.

Mirkļi, ko pavadām kopā ar tuvākajiem pie pusdienu galda, ir vieni no vērtīgākajiem. Tādēļ buthaup Solitaire sērijas ietvaros piedāvā arī ēdamgaldu un solus no masīva ozolkoka ar matēta melna alumīnija kājām. Ēdamgalds atrodas mājas uzmanības centrā un ir arī bulthaup b Solitaire pamats.

Jaunā bulthaup b Solitaire sērija apskatāma un pasūtama pie oficiālajiem bulthaup pārstāvjiem Latvijā – interjera salonā Inspira K.Ulmaņa gatvē 114/2, Rīgā.