Fred & Ginger galds un krēsls mājas kabinetam. Dizainers Roberto Lazzeroni

Spalvas viegluma struktūra un bezšuvju ādas virsmas skaistums. Ar rokām darināti smalki grebumi un aukstā plastikāta struktūrmarķējumi rada smalkas un grafiskas dekorācijas uz mēbeļu virsmas. Īpašs amatniecības process ļauj ādai salocīties bez iekšējas atbalsta sistēmas. Ginger krēsls ir perfekts Fred galda partneris. To dizains ļauj vienam otru papildināt un rada pilnīgu mājas kabineta interjeru.

Fred rāmis ir veidots no krāsota venges koka ar trīsstūra profilu, lai radītu lielāku viegluma sajūtu. Tas pats materiāls ir izmantots arī rakstāmgalda atvilktnēm, kas veidotas ar viegli aiztaisāmām apkaltām metāla sliedēm. Galda virsma ir veidota ar uzliekamu ādas pārklāju, kas pieejama tumši brūnā un dzeltenbrūnā krāsā.

Bretagne gulta. Dizains Poltrona Frau R&D.

Harmoniska dizaina gulta nosvērti elegantam interjeram, kuras dizainu 2015.gadā izstrādājis Poltrona Frau dizaina centrs. Sabalansēta vīzija ar raksturīgi noaapaļotu galvgali. Izgatavota no masīva bērza koka ar dažāda blīvuma polsterējumu un galvgali viegli atgāztā leņķī komfortablai atpūtas vai lasīšanas pozīcijai.

A calibrated and harmoniously designed bed of measured elegance. A vision of great balance, putting particularly emphasis on the characteristically rounded headrest. Composed of a solid poplar and beech frame with mixed-density padding, it is slightly inclined and made even more comfortable by the cushions which facilitate an easy reading position as well as relaxation.

An enveloping and protective shell-like geometry which finds its natural completion in the simple lines of the base and frame, the bed is realised in poplar plywood and is lightly padded with polyurethane foam and polyester wadding. The delicate rounded shapes are reciprocated in the gun-metal aluminium feet.
The upholstery creates elegant decorative effects, combining Pelle Frau® leather for the frame and headboard with removable fabric for the cushions. Alternatively, a version upholstered entirely in leather is also available.