Ja jūsu pārvaldībā ir ēka ar vecu betona jumtu sliktā stāvoklī, piedāvājam instrukciju tā remontam soli pa solim.

1.       Visu bezšuvju dzelzsbetona jumta elementus apsmidzina ar antibakteriālu fungicīdu sastāvu Fungi.(Patēriņš 3-5m2/L) Pēc tam virsmu attīra ar mehānismu palīdzību – smilšu strūkla ar saspiestu gaisu, vai ūdens strūkla zem augsta spiediena (800 bāri), atsedzot bojāto stiegrojumu un attīrot virsmu no sadrupušā betona un bioloģiski aktīviem objektiem (sūna, ķērpji, pelējums,augi). Tiek likvidēti arī hidroizolācijas produkti, kas tika izmantoti iepriekšējos remontos. Pēc tam veic otrreizēju apstrādi ar Fungi, lai izlēgtu bioloģiski aktīvu objektu palikšanu. Virsma gatava remontam.

2.        Veic atsegtā stiegrojuma apstrādi ar rūsas pārveidotāju Rust Off.

3.       Visu betona un apstrādātā metāla virsmu mitrina un nosedz ar gruntējošu sastāvu Super + Cements masas attiecībā 1:2. Sastāvu klāj ne biezākā kārtā kā 2,5 mm. Vienlaicīgi remontē stipri bojātos elementus, to veic uzklājot uz svaigā grunts slāņa remontjavu ( sastāvs  cements 40kg, tīras rupjas smiltis 100kg, piedeva Super  5L, ūdens pēc vajadzības).

4.       Uz nožuvušas saremontētas virsmas uzklāj elastīgu vienkomponentes šķidro membrānu jumtu segumiem – Hidroplast UV, kas neveido šuves un kurai nav savienojuma vietas. Šķidrā membrāna Hidroplast UV ir izturīga pret saules UV stariem un zemām temperatūrām. Stūru un betona šuvju vietās izmanto hidroizolācijas lentu Hidro Tape.

5.       Gatavo virsmu reizi gadā nosmidzina ar būvmateriālu hidrofobizātoru Hidrofobs (patēriņš 3-6m²/L).