Pagājušajā nedēļā izstādē „Māja 2013” Vincents Polyline prezentēja savu jauno ekoloģisko produktu līniju- lineļļas krāsas un beices, kas drīzumā nonāks arī lielāko būvmateriālu veikalu plauktos.

Linsēklu eļļas unikālās īpašības ir zināmas jau tūkstošiem gadu. Pirms II. pasaules kara lineļļas krāsu plaši izmantoja visā Eiropā, īpaši ziemeļvalstīs. Līdz ar naftas ķīmijas attīstību to izkonkurēja sintētiskās krāsas. Tomēr mūsdienās lineļļas izstrādājumi piedzīvo renesansi, jo arvien vairāk cilvēku meklē ekoloģiskas alternatīvas, kas neatstāj negatīvu ietekmi uz apkārtējo vidi.

Vincents Polyline sadarbībā ar Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūta speciālistiem, balstoties uz pirmskara receptūrām, ir izstrādājuši mūsdienīgus un ekoloģiskus produktus- lineļļas krāsu un beici. Ražošanas procesā lineļļa tiek īpaši karsēta un bagātināta ar skābekli, kas uzlabo tās žūšanas īpašības, mirdzumu un dzidrību, kā arī veicina noturību pret pelējuma sēnīti.


Kādēļ izvēlēties lineļļas krāsu?

Ekonomiski izdevīgi

Lineļļas krāsa ir samērā šķidra, tādēļ ar to var noklāt daudz lielāku platību kā ar sintētiskajām krāsām- aptuveni 10-15 m2 ar litru krāsas. Vincents Polyline ražotās lineļļas krāsas noturība ir līdz pat 3 reizēm lielāka kā parastajām mūsdienu krāsām. Ēkas fasādes krāsojumu ir jāatjauno tikai pēc 10-15 gadiem, klājot pa virsu iepriekšējai kārtai. Ilgtermiņā tas sniedz ievērojamu naudas un laika ekonomiju.

Draudzīga apkārtējai videi un cilvēkiem

Vincents Polyline lineļļas krāsa un beice ir ražota no linu sēklu eļļas, bez ķīmiskiem piemaisījumiem un šķīdinātājiem. To uzklājot, nav jāelpo kaitīgi izgarojumi- krāsot var pat bērns! Krāsu toņus piedod dabīgi pigmenti un minerālkrāsvielas, kas ir daudz noturīgāki par sintētiskajiem. Ražošanas procesā tiek izmantotas vietējās izejvielas un ievērota atbildīga attieksme pret dabu.

Plašas iespējas

Piedāvājam plašu aktuālu toņu paleti, ko iespējams arī individuāli pielāgot (pēc pasūtījuma jaucam individuāli izvēlētus toņus tilpumam virs 10l). Izvēlieties lineļļas krāsu klājošam krāsojumam vai lineļļas beici, ja vēlaties izcelt koka dabisko rakstu. Ar Vincents Polyline ekoloģiskajiem lineļļas produktiem iespējams krāsot koku un metālu, tie pielietojami kā iekšdarbos tā arī āra darbos.

Sīkāka informācija šeit: www.linellaskrasas.lv