31.oktobrī Stokholmā notika prestižā restorānu ceļveža White Guide jaunā izdevuma atvēršanas svētki. Šogad pirmo reizi tajā tika iekļautas arī Baltijas valstis.

Tikai pirms divām nedēļām, kā jūs jau bez šaubām zināt, Stokholmā notika kāds cits svarīgs pasākums. Ja neatminaties kas, tad: “the answer, my friend, is blowin' in the wind, the answer is blowin’ in the wind” /atbildi, mans draugs, zinās tikai vējš.../

Tieši tā – tika piešķirta Nobela miera prēmija literatūrā! Es esmu ļoti priecīgs, ka tā tika Bobam Dilanam, jo viņa dzeju es varu pat citēt (kas nemaz nav slikti, ņemot vērā, ka lielāko daļu vietas manos grāmatplauktos aizņem pavārgrāmatas).

Bet atgriežoties pie White guide – tas ir Ziemeļvalstu ekvivalents Michelin ceļvedim. Vincents ir vienīgais restorāns no Latvijas, kurš iekļauts „Global Masters” līmenī, un es jūtos ļoti lepns un pagodināts, ka Baltijas valstu labākā restorāna tituls piešķirts tieši mums.

Kā teiktu mūsu someljē, 2016.gads restorānam Vincents ir bijis izcilas ražas gads. Gada sākumā kārtējo reizi ieguvām Latvijas labākā restorāna titulu, tad Raimonds Tomsons mums kļuva par pasaules septīto brīnumu, iegūstot 7.vietu pasaules vīnziņu čempionātā Argentīnā. Un beidzot – kā punkts uz „i” nāca mūsu pirmā vieta Baltijas valstu restorānu konkurencē. Es saņemu ļoti daudz apsveikumu, bet tas nav tikai mans panākums vien – man ir patiesi vislabākā komanda ar Raimondu un Aleksandru ikdienas darbu priekšējās līnijās!

Uzcītīgs darbs un serviss ir mūsu panākumu atslēga un šo recepti mēs centīsimies atkārtot ik dienas arī turpmāk.

Es vēlētos izmantot šo izdevību un pateikties ikvienam, kas ir pārkāpis mūsu slieksni, lai baudītu vakariņas un vīnu mūsu restorānā. Es pateicos mūsu pastāvīgajiem klientiem, kuri palīdz veidot atmosfēru mūsu restorānā un gaidu jūs visus atkal Vincentā! Kā teiktu Bobs Dilans- „Don’t think twice, it’s all right”!

Uz tikšanos,

Jūsu Mārtiņš Rītiņš