Vincents- labākais restorāns Latvijā!

Pieaicinot restorānu nozares profesionāļus, ekspertus un gardēžus, noskaidroti 50 labākie restorāni Latvijā. Par «Ekselence labāko restorānu Latvijā 2013» atzīts restorāns «Vincents.

 „Esam gandarīti par novērtējumu. Lai sasniegtu restorāna augstākos mērķus, ir jābūt lielai pacietībai, spēcīgai komandai un izciliem produktiem. Ceļš nav viegls, vajadzīga milzīga apņemšanās ieguldīt daudz un smaga darba un pavadīt restorānā garas jo garas stundas:” tā saņemot apbalvojumu „Latvijas labākais restorāns 2013” teica mūsu šefpavārs Mārtiņš Rītiņš. „Paldies, mēs turpinām strādāt un virzīties tikai uz augšu un tikai uz priekšu!”

«Ekselence 50 labāko restorānu Latvijā 2013» sarakstu noteica atbilstoši starptautiskajai praksei – vispirms restorānu nozares profesionāļi, gardēži un eksperti sastādīja savu individuālo labāko restorānu sarakstu un tad - katru no restorāniem izvērtēja, piešķirot punktus. Papildus tika izveidota arī neatkarīga žūrija, kuras sastāvā darbojās gardēži un restorānu eksperti Juris Šleiers, Aija Simsone, Jānis Ozols, Signe Meirāne, Normunds Norenbergs, Signe Šēnfelde, Einārs Zalcmanis, Gints Sniedze un citi eksperti, kuri pēc restorānu apmeklējuma sniedza savu novērtējumu. «Ekselence 50 labāko restorānu Latvijā 2013» vietu sadalījums tika noskaidrots, ņemot vērā gan profesionāļu, gan žūrijas vērtējumus.